ELFA HUKUK HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda belirtmek isteriz ki ELFA HUKUK, Avukat Elif ŞAN ÖZKAN ve Avukat Fatih ÖZKAN tarafından 2020 yılında Denizli ilinde Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık bürosu olarak kurulmuştur. ELFA Hukuk olarak bizler dürüst ve çalışkan olmayı ilke halinde getirmiş, azim ve kararlılık ile başarıya ulaşmayı amaç edinmiş hukuk savunucularıyız. Bizim için; yaptığımız işlerdeki başarı ve müvekkillerimizin bize olan güvenini koruma her şeyden daha önemlidir. Müvekkillerimiz ile karşılıklı güvenimizin temelini dürüstlük ve işimizi iyi yapma oluşturmaktadır. ELFA Hukuk olarak bizler azmimizi başarılarımızdan almaktayız. Avukat Fatih ÖZKAN ve Avukat Elif ŞAN ÖZKAN ELFA HUKUK bünyesinde Denizli Barosuna kayıtlı iki avukat olarak Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmeti sunmaktadırlar. Avukatlarımız sundukları hizmetleri bütün özverileri ile takip etmektedirler.

Müvekkillerimizin hakkımızda ki güveninin temelini oluşturan yegane şeyin tarafımızca yürütülen işlerdeki açıklık olduğunu düşünüyoruz. Bizler yürüttüğümüz tüm işlemlerimizi müvekkillerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak ve yaptığımız tüm işlemleri açık bir şekilde anlatarak gerçekleştirmekteyiz. Kendimizi anlatmamızın en iyi yolunun ve müvekkilimiz nezdinde hakkımızdaki düşüncelerin olumlu olması açısından sunduğumuz hizmetleri nasıl yürüttüğümüzü açıkça anlatmak olduğunu düşünüyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir ve Nasıl Yürütüyoruz ?

Yürüttüğümüz hizmetin nasıl işlediğini kısaca özetlemek gerekirse; ELFA Hukuk olarak öncelikle sorununuzun hukuki boyutunun ne olduğunu tespit edip, ekonomik ve hızlı olan çözüm yolları bulunur. Bulunan çözüm yolları müvekkillerimize sunulur ve seçilen çözüm yolu ile hukuki süreç tarafımızca başlatılır. Hukuki süreç boyunca, aleni olacak şekilde her şey hakkında müvekkillerimize bilgilendirilme yapılır. Denizli Avukat Bürosu olan ELFA Hukuk olarak hakkımızdaki, Avukatlık ve hukuki danışmanlıkla ilgili sorularınızı gönül rahatlığıyla yöneltebileceğinizi belirtmek isteriz. Bizler tüm işlemlerimizi bilgilendirme ve aleniyet ilkesi ile yerine getirmekteyiz.

Hakkımızda – Online Hukuki Danışmanlık Nedir ?

Günümüzde ortaya çıkan hukuki sorunların nedenlerinin büyük bir çoğunluğunu dikkatsizlik ve hukuki bilgisizlik sonucu gerçekleştirilen işlemler oluşturmaktadır. Bu dikkatsizlik ve bilgisizlik kişilerin hukuken elde edebileceği hakların önüne geçmekle beraber dahası ellerinde bulunan haklarının da zarara uğramasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan bu zararlar ise kişilerin sosyal ve ekonomik hayatlarını çok zor hatta çekilmez bir hale getirebilmektedir. Bu nedenle hali hazırda olan problemleri bir kenara alırsak ileride ortaya çıkabilecek sorunları çözebilmenin bile bir yolu vardır. Bu yol ise kişilerin kendileri ya da işleri ile ilgili sürekli bir avukat yardımından faydalanarak sürekli hukuki danışmanlık ve sürekli avukatlık hizmeti almasıdır.

ELFA HUKUK olarak, Avukatlık hizmetlerimizin kapsamında sürekli danışmanlık ve sürekli avukatlık hizmetleri de bulunmaktadır. Denizli Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Büromuz aracılığı ile alacağınız sürekli avukatlık ve danışmanlık hizmeti ile işletmeniz veya şahsınızla alakalı ileride ortaya çıkabilecek tüm hukuki sorunların önüne geçebildiğimizi de belirtmek isteriz.

Hukuk büromuz her ne kadar Denizli ilinde bulunsa da tüm Türkiye’ye hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Günümüzün gelişen teknolojisi ile yaptığımız meslek, hizmet arayan müvekkillerimize ulaşma yoları da gelişmekte ve bizlerde ELFA Hukuk olarak bu değişim ve gelişime ayak uydurmaktayız. Tüm Türkiye ve Denizli ili açısından sunmuş olduğumuz hizmetleri ne şekilde yerine getirdiğimiz hususunda bazı farklılıklar bulunmaktadır. Kısaca açıklamak gerekirse; Denizli Avukat Büromuz aracılığı ile tüm Türkiye genelinde sunduğumuz Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerinden Avukatlık hizmetlerini, hukuki işin bulunduğu yerde fiziken, Hukuki Danışmanlık hizmetlerimizi ise büromuza gelen ziyaretçilerimize fiziken ve tüm Türkiye için İnternet aracılığı ile online olarak gerçekleştirmekteyiz.

Hakkimizda

Avukatlık mesleği çoğunlukla fiziki hizmete dayansa da özellikle hukuki danışmanlık hizmeti günümüzün değişen koşulları ve gelişen teknolojisi ile uzaktan da gerçekleştirilebilmektedir. Belli başlı bazı şartlar yerine getirildikten ve anlaşmalardan sonra Türkiye’nin neresinde olursanız olun bulunduğunuz ildeki tüm avukatlık işlerinizi yerine getirmekteyiz.

Hukuki danışmanlık ile ilgili internet sayfamızda sunmuş olduğumuz online hizmet ile hukuki danışmalık hizmetimiz yine Türkiye’nin neresinde olursanız olun yararlanabileceğiniz bir hizmet türüdür. Online Hukuki danışmanlık hizmeti birçok farklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerin bazılarından kısaca bahsetmek gerekirse; Hukuki danışmanlık hizmetimizin içerisinde sadece hukuki soru yönelme olmayıp, her türlü dilekçe, protokol, sözleşme ve benzeri yazım hizmetlerimiz, gidilecek hukuki yollar ile alakalı her türlü yönlendirmeyi de kapsamaktadır.

Netice itibariyle Denizli’de bulunan Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık üzerine hizmet sunan ELFA Hukuk olarak bizler siz değerli ziyaretçilerimizin haklarını korumaktan, hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağımızı belirmek isteriz. Halı hazırda önünüzde duran problemler ile ilgili asla endişeye ve bir çözüm yolu olmadığı gibi bir düşünceye kapılmayın. Böyle bir durumda mutlaka bizimle iletişime geçin. Hakkımızda ve sunduğumuz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 

 

Başa dön tuşu
Whatsapp ile Görüşmek İçin Tıklayınız.